Svědectví


Získejte i svůj zázrak.

22. 3. 2020

Uzdravena z artrózy kloubů!

již několik let mě trápila opakující se urputná bolest kloubů a jejich ztuhlost. Postupem času se to zhoršovalo a jelikož je to dědičné, dal se očekávat podobný vývoj jako u mého otce, který dnes trpí už neustávajícími a urputnými bolestmi kloubů s částečnou ztuhlostí až tak, že nemůže chvílemi vůbec chodit nebo zvedat ruce. Já jsem pociťovala občasné ataky této bolesti a tohoto tuhnutí kloubů, což se projevovalo především v noci až tak, silně, že jsem se bolestí budila a nemohla jsm natáhnout ruce nebo prsty na rukou, jindy mě zachvátila ztuhlost a bolest v kolenou, takže jsem nemohla ani vstát. 
Vím, že Bůh je všemohoucí a že může uzdravit jakoukoliv nemoc v jakémkoliv stádiu, pro Něj to není  žádný problém, takže jsem se rozhodla, že se začnu modlit za své uzdravení. Ale než  jsem k tomu přistoupila, zúčastnila jsem se uzdravovací bohoslužby jednoho Božího služebníka. On jen stál na pódiu a vyjmenovával nemoci, které Bůh právě uzdravoval. Mimo jiné řekl, že právě byl někdo uzdraven z artrózy, zaujalo mě to, ale moc  jsem tomu nevěnovala pozornost, ani mě nenapadlo, že se to může týkat mě. Na této bohoslužbě jsem byla kvůli jinému cíli. Následně jsem se vrátila domů a zjistila jsem, že Bůh uzdravil právě mě. Ta urputná bolest kloubů a ztuhlost, která mě přepadávala hlavně v noci, jednoduše z minuty na minutu zmizela. Od té chvíle jsem už neměla žádnou bolest ani ztuhlost. Vše je úplně pryč! 
Bůh uzdravuje každého, kdo chce a naplní podmínky, ale On uzdravuje svrchovaně i ty, které On chce. On může všechno a dělá to z obrovské lásky k nám. Takže přijďte na uzdravující bohoslužbu pro své uzdravení nebo uzdravení svých blízkých!