Svědectví


Získejte i svůj zázrak.

7. 9. 2020

Bůh mě uzdravil a operace byla zrušena

Dva roky mne trápila píštěla, nepříjemná záležitost na nepříjemném místě, komplikující a otravující život.

Vždy na chvíli zmizela a zdálo se že je situace vyřešena , ale během měsíce se opět objevila , samozřejmě s daleko větší razancí.

Vzhledem k tomuto chronickému opakování se rozhodl můj ošetřující lékař, že jediným řešením je provést chirurgický zákrok a zdroj problémů definitivně odstranit. Ale operace byla riskantní, vzhledem k tomu, že píštěla ležela na nepřístupném místě v tělě. Proto jsem hledala pomoc u Boha, aby on mě uzdravil bez operace.

Lékař mi naplánoval operaci, ale asi tři týdny před tím, než se operace měla konat, tak jsem se účastnila uzdravovací bohoslužby. Zde byly modlitby za uzdravení, i já jsem šla na modlitby za uzdravení. Po modlitbě a vzkládání rukou jsem nepocítila hned nějakou viditelnou změnu, ale jelikož vím, že chvíli trvá než se projeví fyzické uzdravení a zmizí symptomy, tak jsem byla v klidu a pokoji. Během následujícího dne píštěla úplně zmizela. Volala jsem svému lékaři a řekla mu, že píštěla je pryč, ale on termín operace nezměnil.

V den nástupu do nemocnice na operaci jsem znovu svému lékaři říkala, že jsem uzdravena a už nemám žádné symptomy. Udělal mi tedy ještě jedno vyšetření a zjistil, že píštěla je úlplně pryč a že žádná operace není nutná. Bůh mě uzdravil! Jednak proto, že Bůh je takový, on prostě uzdravuje a jednak proto, že Bůh viděl můj strach z operace a nechtěl, abych se tím trápila. Nyní jsem definitivně uzdravena, píštěla se už znovu neobjevila.

Bůh může uzdravit každého!